المنت میله ای


  • 16 آذر 1395
  • المنت
توضيحات محصول

المنت های میله ای تقریباً در شکل ها و سایز های مختلفی هستند و بنا بر درخواست متقاضی قابل تغییر می باشد. المنت میله ای  به دلیل تنوع در اندازه و توان (وات ) و قابلیت شکل پذیری در صنایع خانگی و صنعتی بسيار مورد استفاده می باشند.المنت های میله ای پره دار نيز دارای تنوع بالايی هستند و کاربردهای زيادی دارند.

این مدل از المنت انتقال گرمای بسیار خوبی از طریق هدایتی و یا تابشی دارد. این گرما می تواند به مایعات، هوا، گازها یا سطوح مختلف انجام گیرد. المنت های میله ای به طور معمول به صورت سفارشی تولید می شوند و در اشکال مختلف قابل تولید هستند. گرد، مثلثی، پرس شده و ترکیبی ،از جمله شکل هایی هستند که می توان به المنت میله ای داد. هرچند باید توجه داشت که بار سطحی بالا از طول عمر المنت می کاهد.قاعده کلی در انتخاب هر المنت میله ای این است که هر چه بار سطحی المنت کمتر باشد، طول عمر المنت بیشتر می شود.

جنس المنت میله ای:

 المنت های میله ای از روکش لوله ای از جنس استیل  و یا  حتی  از جنس مس و آلومینیوم ساخته میشوند ،در داخل این لوله از سیم کروم نیکل مقاومتی فنر شده، استفاده میشود که به وسیله خاک اکسید منیزیم کاملا عایق شده و هیچ اتصال الکتریکی به بدنه و لوله روکش نمی دهد و با 2 پیچ سر و انهای فنر بسته می شود که به اصطلاح به آن نقطه سرد گفته میشود زیرا این پیچ ها به هیچ وجه گرم و داغ نمیشوند ، درمدل های استاندارد المنت های میله ای 5 سانت نقطه سرد در نظر گرفته میشود .

گرمایش الکتریکی این المنت های به وسیله نیرو برق صورت میگیرد که ابتدا برق به 2 سر المنت وضل میشود و سیم کروم نیکل شروع به مقاومت کرده و انرژی الکتریکی را درون خود نگه میدارد ، بدین وسیله سیم گرم شده و اطراف خود را حرارت میدهد بعد خاک اکسید منیزیم این حرارت و گرمایش را به روکش منقل کرده و المنت شروع به سرخ شدن و داغ شدن مینماید .

موارد استفاده:

المنت های میله ای دارای کارایی های بسیار گوناگونی بوده و تقریبا در تمامی صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. در بسیاری از شرایط المنت های میله ای انتخابی مطمئن و کم هزینه هستند.المنت های ميله ای در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی . خانگی .ساختمان و تاسیسات. داروسازی و صنایع، لباسشویی، ظرفشویی ،گرمکن غذا ، سماور ، کتری ، هیتربخاری ،آبگرمکن، یخچال ،سرد خانه ، گلخانه ، اتو ، سشوار ، شوفاژ ، قهوه ساز ، چایی ساز ، آون ، توستر ،سولاردوم،اجاق برقی ، ریخته گری ، قالب ، اکستروژن ، اکستردو، تزریق ، آب جوش ، جوجه کشی،مرغ داری ، پرورش قارچ، هوا گرم ، هوا خشک، هوا ساز ، گرم خانه ، پلوپز، کتری برقی ، آزمایشگاه ......... مورد استفاده قرار می گيرند.

مزایای المنت میله ای:

قابل انعطاف و شکل پذیر بودن ان . تولید گرمای یکسان و مطلوب . انتقال حرارت در شرایط کاری متنوع.مقاوم در برابر ضربه. ایمنی و راندمان بالا.

قیمت المنت میله ای با توجه به سفارش مشتری و متریال مورد استفاده متغیر می باشد لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

فروش انواع المنت ميله ای

  • مهارت ها
    • المنت

فروشگاه ترموکار با سابقه ای درخشان در زمینه واردات ، ساخت ، عرضه مستقیم ترموکوپل ،سنسورهای حرارتی RTD، المنت ،کابل های جبران ساز ترموکوپل،انواع ترموول فعالیت می نماید و آمادگی ارایه انواع خدمات در زمینه ساخت و تولید، فروش این محصولات را جهت مصارف خانگی و صنایع نفت و گاز، نیروگاهها، صنایع غذایی و دارویی و بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ دیگر را دارا می باشد. جهت مشاوره و اطلاع از قيمت ها با ما تماس بگيريد.

-

اشتراک