المنت چیست؟

المنت یک رشته سیم نیمه هادی همراه با مقاومت است که خاصیت داغ شوندگی و تحمل جریان الکتریکی بالا را دارا هستند

ساختار المنت

المنت ها جایگاه و اهمیت ویژه‌ای در کاربردهای خانگی و صنعتی دارند. از جمله محاسن المنتها می‌توان به خصوصیات زیر اشاره کرد که آنها را به محصولاتی بی‌رقیب مبدل کرده است :

سنسورهای دما

تمام مواد از دما تأثیر پذیرند و بدین ترتیب وجود روشهای بسیار زیادی برای پی بردن به دمای از روی اثر فیزیکی تعجب آور نیست . دما سنج های اولیه به تغییرات حجمی گازها یا مایعات بر اثر تغییر دما بستگی داشتند.

نکات مهم در انتخاب و خرید ترموکوپل

 در بسیاری از موارد خریداران در زمان انتخاب و خرید یک سنسور دما اطلاعات دقیقی در مورد آن ندارن و فقط قصد خرید یک سنسور دما را دارند در این مقاله قصد داریم نکات مهمی که باید موقع خرید سنسور دما در نظر گرفته شود را بیان کنیم. با توجه به بازه دمایی و روش اندازه ‏گیری از سنسورهای مختلفی می‏توان استفاده کرد که یکی از مهم‏ترین آن‏ها ترموکوپل است، لذا قبل از انتخاب و خریداری باید اطلاعاتی در مورد آن داشته باشیم. 

درباره ما

فروشگاه ترموکار با سابقه ای درخشان  در زمینه واردات ، ساخت ، عرضه مستقیم انواع ترموکوپل ،سنسورهای حرارتی RTD، المنت ،کابل های جبران ساز ترموکوپل، ترموول  فعالیت می نماید و آمادگی ارایه انواع خدمات در زمینه ساخت و تولید، فروش این محصولات را جهت  مصارف خانگی و صنایع نفت و گاز، نیروگاهها، صنایع غذایی و دارویی و بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ دیگر را دارا می باشد.