المنت سیلیکون رابر


  • 06 دی 1395
  • المنت
توضيحات محصول

المنت‌ سیلیکون رابر ، از سیلیکون رابرهایی که با فایبرگلس تقویت شده‌اند ساخته شده و در برابر رطوبت و مواد شیمیایی مقاوم هستند. با توجه به نازک بودن و قابلیت انعطاف پذیری بالا، المنت‌های سیلیکون رابر برای شرایطی که نیاز به حرارت پایین تا متوسط در سایزها، اشکال و زاویه‌های غیر معمول وجود دارد استفاده می‌شوند. المنت‌های سیلیکون رابر با خواص منحصر به فرد و انعطاف پذیر خود شناخته می‌شوند و می توانند شوک‌های مکانیکی و ارزش‌های بالا را تحمل کنند.

این مدل از المنت‌ ها دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند از قبیل عایق بسیار قوی، تولید مواد سمی بسیار کم و بازدارندگی شعله. ترموستات‌های کنترلی المنت‌های سیلیکونی گزینه‌ای مناسب در کمک کردن برای رسیدن به حرارت مورد نظر می‌باشند. سیم‌های سربی تفلونی را می‌توان به هر نقطه‌ای از سطح المنت که نیاز باشد وصل کرد.

متراژ این سیم بنا به نیازهای مختلف می‌تواند به هر اندازه‌ای باشد. المنت‌های سیلیکون رابر برای کاربردهایی که نیاز به حرارت مستقیم مانند، سطوح مختلف، بشکه‌ها، اشکال مخروطی و استوانه‌ای و همچنین محیط‌های کوچک که المنت‌های سنتی در آنها جا نمی‌شوند استفاده می‌شوند. از چسب سیلیکون می‌توان برای محکم کردن المنت به سطوح مختلف استفاده کرد. المنت‌های سیلیکونی برای کاربردهایی که به دمای تا سقف ۲۳۰ احتیاج باشد استفاده می‌شوند.

کاربرد المنت‌ سیلیکون رابر

  • جلوگیری از یخ زدگی
  • کنترل پروسه و نگه داری
  • کنترل جریان و چسبناکی

    جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول با ما در ارتباط باشید.

    -